+48 32 729 87 11

Zegar mówiący AUROVOX – który wybrać? Porównanie

Często pytacie nas o pomoc w wyborze odpowiedniego zegara mówiącego. Pragniemy stanąć naprzeciw Waszym potrzebom i rozwiać wszelkie wątpliwości odnośnie wyboru tego właściwego urządzenia. Dlatego postanowiliśmy przygotować krótkie porównanie dwóch urządzeń dostępnych w naszym sklepie. Są one prawie identyczne, ale jak już wiemy „prawie” robi sporą różnicę…

 

W dzisiejszym porównaniu udział biorą dwa urządzenia:

  1. AUROVOX – budzik mówiący po polsku
  2. AUROVOX – zegar mówiący po polsku.

Zegary mówiące AUROVOX – co je łączy?

Zacznijmy od przyjrzenia się funkcjom, które posiadają oba produkty. Każdy AUROVOX jest dobrej jakości czasomierzem dedykowanym osobom słabowidzącym i niewidomym. Wyróżnia je prosta i intuicyjna obsługa, z którą poradzi sobie każda osoba, zarówno dziecko, jak i osoba starsza.

Oba produkty posiadają funkcję odczytywania aktualnej godziny, daty oraz możliwość ustawienia budzika. Wszystkie te funkcje ustawia się przy użyciu wyłącznie dwóch przycisków, co zostało bardzo dokładnie pokazane na  filmach, prezentujących oba AUROVOXY. Filmy znajdziesz na końcu artykułu.

Komunikaty odnośnie godziny i daty wypowiadane są przez przyjaźnie brzmiący męski głos. Co najważniejsze, są one wypowiadane w języku polskim, wyraźnie i głośno. Pozwala to na zrozumienie komunikatów nawet przez osoby niedosłyszące.

Kolejnym podobieństwem i zarazem atutem produktu są niewielkie gabaryty oraz solidna i trwała konstrukcja. Obudowa zabezpiecza urządzenia przed uszkodzeniami mechanicznymi oraz szkodliwym działaniem wielu czynników, takich jak promienie słoneczne, wilgoć, kurz czy brud. Oczywiście mimo to, zalecamy dbać o swoje urządzenia, żeby służyły nam na lata.

 

Różnice zegarów mówiących AUROVOX

Przejdźmy zatem do wskazania tych cech, które odróżniają oba produkty od siebie. Nie jest ich dużo, ale chyba najbardziej istotną różnicę stanowi możliwość regulacji głośności w dwóch poziomach. Taką funkcją wyróżnia się AUROVOX – zegar mówiący po polsku. Pamiętaj, że oba AUROVOXY mówią głośno i wyraźnie, jeśli jednak zależy Ci na możliwość kontrolowania tej głośności i lubisz mieć opcję wyboru, to zdecyduj się właśnie na ten wariant.

Inną zauważalną różnicą, jest wielkość obu zegarów. AUROVOX – budzik mówiący po polsku ma 8.5 cm szerokości oraz 3 cm wysokości. Drugi produkt (AUROVOX – zegar mówiący po polsku) jest niewiele szerszy – ma średnicę 10cm, natomiast jest sporo wyższy – jego wysokość to 5cm.

Oba produkty zasilane są na baterie. W przypadku zegara nr 1 należy zakupić dwie baterie typu AAA, natomiast zegar numer 2, potrzebuje zasilania w postaci trzech baterii typu AAA.

Na końcu należy jeszcze zwrócić uwagę na różnorodną kolorystykę obu produktów, oraz cenę, która wynika z nieco odmiennej funkcjonalności i wielkości produktów.

Aurovoxy porównanie

Podsumowanie

Aby łatwiej zobrazować wszystkie podobieństwa i różnice obu AUROVOXÓW, przygotowaliśmy dla Was przejrzystą grafikę. Mamy nadzieję, że rozwieje ona wszelkie wątpliwości. Jeśli jednak nadal masz jakieś pytania, to pamiętaj, że możesz skorzystać z pomocy naszych handlowców.

zegary mówiące AUROVOX - porównanie

Sprawdź urządzenia w naszym sklepie:

  1. AUROVOX – budzik mówiący po polsku
  2. AUROVOX – zegar mówiący po polsku.

 

 

 

Najpopularniejsze pomoce logopedyczne – TOP 10

Po jakie pomoce do terapii logopedycznej najczęściej sięgali Klienci sklepu Arante.pl w 2022 roku? Byliśmy ciekawi jakie było Wasze TOP 10, więc przeanalizowaliśmy sprzedaż i oto mamy zwycięzców.

Poniżej znajdziesz pomoce logopedyczne, które najczęściej wybieraliście.

Gry zręcznościowe w terapii pedagogicznej – przykłady zabaw

Jeśli jeszcze nie wykorzystujesz potencjału gier zręcznościowych w terapii pedagogicznej, to pora to zmienić! Jak wykorzystać gry zręcznościowe w terapii pedagogicznej? Sprawdź nasze propozycje zabaw i ćwiczeń z wykorzystaniem kilku popularnych gier.

Sala Doświadczania Świata

Wielozmysłowe doświadczanie świata to istotny element w terapii zaburzeń. Zobacz w jakich miejscach sprawdzi się Sala Doświadczania Świata; do czego można ją wykorzystać oraz co wziąć pod uwagę przy jej tworzeniu?

Terapia dziecka ze spektrum autyzmu – poznaj przypadek Karola

Dowiedz się czym jest spektrum autyzmu i całościowe zaburzenia. Poznaj problematykę zespołu Aspergera poprzez przytoczenie teoretycznych rozważań specjalistów-praktyków i teoretyków. Zapoznaj się z przebiegiem terapii Karola – chłopca, który zmienił się pod wpływem terapii.

Share This

Udostępnij

Udostępnij swoim znajomym