+48 32 729 87 11

Program MÓWik przeznaczony jest dla osób niemówiących lub mających problemy z komunikacją z otoczeniem. Mogą z niego korzystać zarówno dzieci jak i dorośli (Zobacz także artykuł dotyczący porównania różnych wersji programu). Działa na urządzeniach z systemem Android takich jak smartfony czy tablety. Polecane są szczególnie tablety z ekranami o rozmiarze 10 cali, ponieważ łatwiej na nich korzystać z programu. Na urządzeniach tej wielkości wszystkie grafiki i teksty są wyraźne i dobrze widoczne.

Zalecane jest korzystanie z urządzeń znanych producentów takich jak np. Lenovo, Samsung, Huawei, ponieważ wybrane modele zostały przetestowane przez producenta i nie powinny powodować problemów z działaniem programu MÓWik.

W ofercie Arante.pl można zakupić zarówno program we wszystkich dostępnych wersjach (MÓWik, MÓWik Pro oraz MÓWik Pro Plus) jak również zestaw programu z tabletem. Dostosowując się do potrzeb klientów oferujemy obecnie program z tabletem Lenovo lub Samsung wyposażonym dodatkowo we wzmocnione etui zapobiegające uszkodzeniu.

Zastosowanie „pancernego” etui z gumowymi wzmocnieniami ochroni ekran przed przypadkowym uszkodzeniem np. upuszczeniem z rąk lub zrzuceniem z biurka. Obudowa chroni również ekran przed zarysowaniem. Co bardzo ważne, zastosowanie obudowy nie ogranicza funkcjonalności urządzenia.

Instalujemy programy tylko na sprawdzonych urządzeniach znanych producentów. Zapobiega to problemom z jego działaniem. Ponadto tablety posiadają bardzo dobre parametry techniczne oraz są tworzone z materiałów wysokiej jakości.

Istotne z perspektywy użytkownika z pewnością jest też to, że zestawy MÓWik z tabletem są gotowe do pracy bezpośrednio po wyjęciu z pudełka, ponieważ instalujemy i przeprowadzamy konfigurację programu. Dzięki temu nie ma ryzyka, że instalacja się nie powiedzie, albo przypadkowo zostaną skasowane pliki instalacyjne.

Otrzymując od nas przesyłkę możesz od razu korzystać z zestawu – wystarczy włączyć tablet i uruchomić program MÓWik.

Kupując program MÓWik w zestawie z tabletem masz pewność, że będzie on poprawnie działał na danym urządzeniu. Wybierając dodatkowo zestaw z tabletem i wzmocnionym etui, można ograniczyć ryzyko uszkodzenia urządzenia i ponoszenia dodatkowych kosztów związanych z naprawą.

Z programem może również pracować osoba z problemami neurologicznymi, która nie jest w stanie korzystać z tabletu w tradycyjny sposób. Program MÓWik Pro Plus współpracuje z dodatkowymi przyciskami System Sensor. Obsługa za pomocą przycisków jest możliwa dzięki tzw. funkcji skanowania, która przełącza się pomiędzy poszczególnymi funkcjami programu i trzeba w odpowiednim momencie nacisnąć przycisk.

Funkcja skanowania widoczna jest na filmie: https://www.youtube.com/watch?v=_Wbx041BhWs

Share This

Udostępnij

Udostępnij swoim znajomym